Obchodní zastoupení

Nemáte čas chodit na obchodní jednání nebo jen potřebujete někoho, kdo by obvolal Vaši databázi kontaktů a domluvil Vám schůzky?
Máme v týmu zkušeného obchodníka, který Vám rád pomůže. Má zkušenosti jak s obchodními hovory, tak s vedením obchodních jednání.

Profesionalita

Jsme profesionální v tom, co děláme. Můžete se tedy spolehnout na vysokou míru profesionality v práci našeho obchodníka.

Reprezentativnost

Náš obchodník vystupuje reprezentativně a slušně, tedy určitě Vám neudělá žádnou ostudu.

Proklientský

Nabízíme velmi proklienský přístup a budování dlouhodobých vztahů. Umíme si poradit i s konflikty a vždy se snažíme hledat řešení vhodné pro obě strany.

Jsem z daleka a potřebuji člověka, můžete mě zastoupit na obchodních jednáních?

Samozřejmě, rádi se s Vámi sejdeme a zjistíme jak vedete obchodní jednání, abychom jej mohli vést ve stejném standardu, na které jsou Vaši obchodní partneři zvyklý. Vy tak můžete ušetřit čas a cestovní náklady.

Plánují rozšíření společnosti do Vašeho regionu, ale první potřebuji zajistit první klienty nebo zařídit provozovnu.

Rádi Vám v tomto případě pomůžeme a náš obchodník může po potřebnou dobu vystupovat Vašim jménem a zajišťovat Vám klienty. V případě potřeby Vám můžeme i pomoci vytvořit si zde první pobočku, případně Vám pomůžeme i s výběrem vhodných prostor a zajistíme pro Vás virtuální prohlídku plánované prodejny.

Rozšiřte své podnikání a získejte nové klienty

Ať už jen nestíháte nebo máte klienty daleko a potřebujete partnera, který Vás u nich zastoupí, jsme tady pro Vás.