Daně a audity

Potřebujete zpracovat některou z daní nebo Vás čeká audit a potřebujete připravit podklady?
Naše zkušené účetní zvládnou zpracovat všechny typy daní a mají i zkušenosti s audity, tedy jsme schopni Vám připravit běžně potřebné podklady a případně i zajistit komunikaci s auditorem.

daňové přiznání s kalkulačkou

Znalosti

Naše účetní již zpracovali spoustu daňových přiznání a znají je tedy ze všech stran. Díky tomu Vám je pracujeme správně dle platné legislativy.

Přístup

Můžete se spolehnout na náš profesionální a přátelský přístup. Hned na začátku spolupráce Vám řekneme, co vše od Vás budeme potřebovat.

Včasnost

Známe termíny pro podání daňových přiznání, můžete se tedy spolehnout, že jej budete mít připravené včas, ať neplatíte zbytečné pokuty za pozdní podání.

Nemám zpracované daňové přiznání a nestíhám termín jeho podání, můžete mi s tím pomoci?

V tomto případě jsme schopni Vám zajistit daňového poradce a zpracovat daňové přiznání, které se poté musí podat do července. Tedy i v tomto případě jsme schopni Vám pomoci a zajistit včasné podání daňového přiznání.

Nenechávejte daně na poslední chvíli

Není dobré nechávat daně na poslední chvíli, spojte se s námi již dnes a nechte nás Vám je zpracovat, ať se vyhnete pokutám a doplatkům za špatně zpracované daňové přiznání.