Něco málo o nás

Dovolte nám se trochu představit, jsme mladá a moderní společnost ze srdce Slovácka. Zabýváme se především účetnictvím, ale umíme toho více.

d.u.o. logo rounded
vektor_ucetni

O naší zakladatelce

Bc. Jana Řezníčková naše majitelka a jednatelka

Naše zakladatelka Bc. Jana Řezníčková má dlouhou praxi jako hlavní účetní, ale působila také jako samostatná účetní a posledních pár let pracuje externě na pozicích hlavní účetní v různých společnostech.
Díky své dlouhé praxi má zkušenosti nejen s účetnictvím a vedením účtárny, ale také s komunikací s úřady, výpočty mezd, zpracováním daňových přiznání, tvorbou směrnic a mnoho dalšího.

Jelikož se jí nelíbilo jednání některých účetních firem, tak se rozhodla to změnit a dělat to po svém. Její hlavní zásadou je férový přístup a to nejen k spolupracujícím účetním nebo zaměstnancům, ale také k obchodním partnerům, kteří se rozhodli vložit svou společnost do jejích rukou. Chce dosáhnout toho, aby naše společnost nebyla pro naše klienty pouze dodavatelem, ale také partnerem v podnikání, na kterého se mohou spolehnout a přijít s čímkoliv, co by potřebovali.

Naše vize

Kam směřujeme a čeho chceme dosáhnout

Chtěli bychom ukázat našim klientům, že někdy je dobré a pro ně i prospěšné zvolit outsourcing. Rádi bychom jim zjednodušili podnikání a to v jedné z hlavních oblastí každé společnosti, to je samozřejmě účetnictví. Ale rádi bychom neskončili jen tam.

Nechceme však být jen další účetní firmou, která si pod sebe bere pouze společnosti, které jsou plně v pořádku a znamenají pro ně pouze pár dokladů měsíčně a jistý příjem. Chtěli bychom být partnerem i pro společnosti, které mají potíže, které mají chaos v účetnictví a potřebují někoho, kdo jim pomůže a poradí.

Chceme tady být také pro účetní, které potřebují změnu, které chtějí ukázat co vše umí a hlavně, které chtějí pracovat a také si podle toho vydělat. Rádi bychom byli partnerem nejen pro naše klienty, ale také pro všechny naše spolupracující účetní, aby vždy měly někoho na své straně.

Chcete nás poznat nebo máte dotazy?

Pokud jsme Vás zaujali, tak neváhejte a dejte nám vědět, ať už jste společnost, co hledá partnera pro své podnikání nebo účetní, co hledá změnu.