IT konzultace

Máte zastaralou počítačovou infrastrukturu nebo chcete mít své firemní data přímo u Vás ve společnosti?
Spolupracujeme se zkušeným IT specialistou, který Vám navrhne jak novou internetovou infrastrukturu, pomůže s výběrem počítačů pro zaměstnance nebo i vymyslí serverové řešení pro Vaši společnost.

Profesionalita

Náš IT specialista je zkušený a profesionální. Má přehled o moderních technologiích a již spolupracoval s mnoha společnostmi.

Řešení na míru

Řešení, které Vám náš specialista navrhne bude přímo na míru Vaší společnosti, proto od Vás první zjistíme veškeré Vaše potřeby a požadavky.

Jasný přístup

Po celou dobu s Vámi budeme v kontaktu a navrhnuté řešení s Vámi rádi projdeme a vysvětlíme Vám jeho výhody. Případně podle Vás dané řešení upravíme, aby Vám plně vyhovovalo.

Nemáme vlastní IT oddělení, můžete nám pomáhat i po implementaci navrhnutého řešení?

Je možné se s námi domluvit, aby Vám byl specialista nápomocen i v případě problémů, případně Vám můžeme pomoci vybrat k Vám do společnosti vhodného kandidáta, který by se o Vaši infrastrukturu staral přímo interně.

Můžete mi pomoci i s výběrem vhodného účetního programu?

Díky našim znalostem Vám rádi poradíme i s výběrem účetního programu, k tomu budeme samozřejmě potřebovat blíže poznat fungování Vaší účtárny, aby byl daný program vhodný a dostačující.

Nepracujte na zastaralé a pomalé technice

Domluvte si s námi schůzku a my Vám pomůžeme vybrat správnou techniku pro Vaší práci. Díky tomu se Vaše práce zjednoduší a také zrychlý.