Mzdové účetnictví

Skončila Vám mzdová účetní a nemá Vám kdo zpracovat mzdy pro zaměstnance?
Rozrostla se Vaše společnost a Vaše účetní již nezvládá zpracovávat mzdy?
Díky naší mzdové účetní si již nebudete muset trápit hlavu. Mzdy Vám zpracujeme a zajistíme i komunikaci s příslušnými úřady.

notebook s textem mzdy

Včasnost

Hned na začátku spolupráce si nastavíme datum, do kdy musí být mzdy hotové a tak to také bude, již se nebudete muset stresovat s tím, ať se stihne výplatní den zaměstanců.

Správnost

Pracujeme dle platné legislativy a nebudete tedy muset řešit chyby ve mzdách. Zodpovědnost za jejich správnost si samozřejmě převezmeme.

Komunikace

Ať už budete mít dotazy Vy nebo Vaši zaměstnanci, vždy Vám budeme na blízku a vše rádi zodpovíme. Samozřejme zajistíme i komunikaci s úřady a to ohledně všech věcí spojených se mzdami.

Co vše budete potřebovat pro vedení mzdového účetnictví?

Hned na začátku spolupráci si projdeme všechny potřebné podklady, které bychom pro výkon naší práce potřebovali a ujasníme si i všechny termíny, které potřebujete dodržet.

Budu se moct obrátit přímo na mzdovou účetní, která bude zpracovávat naše mzdové účetnictví?

I když pracujeme externě, tak budete přesně vědět, kdo Vaše mzdy zpracovává a budete mít na danou účetní i kontakt. Pokud tedy budete mít dotaz nebo požadavek, tak se na ni budete moci vždy obrátit.

Mějte mzdy v pořádku a včas

Svěřte své mzdy do našich zkušených rukou a již se nemusíte bát, zda se stihne výplatní termín nebo zda budou mzdy spočteny správně.