Naše služby

Zajímá Vás co vše pro Vás můžeme udělat? Tak již nemusíte hledat, níže naleznete přehled našich služeb a po kliknutí si k nim můžete přečíst více informací.

Krizová účetní

Ocitnuli jste se najednou bez hlavní účetní? Máme pro Vás řešení a tím je zkušená hlavní účetní, která k Vám může okamžitě nastoupit a převzít si zodpovědnost za účetnictví.

spredsheet, calculator, pen

Vedení účetnictví

Nemáte vlastní účtárnu nebo chcete změnit účetní firmu? Rádi Vám nabídneme profesionální a zkušené účetní, které Vám povedou celé účetnictví a převezmou si zodpovědnost za jeho správnost.

notebook s textem mzdy

Mzdové účetnictví

Nemáte kdo by zpracoval mzdy Vašim zaměstnacům? Svěřte se do rukou naší zkušené mzdové účetní, která se postará jak o výpočet mezd, tak i o potřebnou komunikaci s úřady.

spreadsheet s lupou

Rekonstrukce účetnictví

Přišli jste o veškeré účetní záznamy? Ať se již stalo cokoliv, naše zkušené účetní jsou schopné Vám jej zase poskládat, ať Vaše podnikání může pokračovat dále, jako by se nic nestalo.

daňové přiznání s kalkulačkou

Daně a audity

Nevíte si rady s daněmi nebo Vás čeká audit a nevíte jak se na něj připravit? Naše zkušené účetní Vám rády připravý veškeré podklady pro hladký průběh auditu a nebo v spolupráci s daňovým poradcem Vám zpracují veškeré potřebné daně.

IT konzultace

Potřebujete poradit s IT infrastrukturou nebo jen vybrat správný notebook? Náš IT specialista Vám rád pomůže a rádi Vám i zajistíme zkušeného Ajťáka, který vše rozjede i přímo u Vás.

Obchodní zastoupení

V našem týmu máme i zkušeného obchodníka, který Vás klidně zastoupí na obchodním jednání.

Školení a workshopy

Potřebují Vaše účetní objastnit novinky v legislativě a nebo jen potřebují projít obtížné účetní případy? Naše zkušená účetní Vám ráda připravý školení nebo workshop přímo na míru.